Неділя Хрестопоклонна, Мюнхен
Posted On 27/03/2022
![](https://orthodox-bodensee.de/wp-content/uploads/2022/03/WhatsApp-Image-2022-03-27-at-19.50.44-1024x766.jpeg)
На неділю Хрестопоклонну свящ. Вадим Карпенко співслужив у Покровській парафії м. Мюнхена Української Православної Церкви у діаспорі Вселенського патріархату. Архієпископ Данило (Зелінський), керуючий Західноєвропейською єпархією, звершив Божественну літургію з духовенством Німецького деканату. Владика Данило імплементував моє прийняття до кліру Вселенського патріархату, згідно з раніше виданою грамотою, через співслужіння та видачу антимінсу. Також кілька священиків з України, які опинилися біженцями, прийнято до кліру єпархії. З Божою допомогою, молитвами Владики, тепер можливе утвердження Православ’я у нашому регіоні Бодензее.