Допомога Україні
Posted On 23/12/2022
Наша парафія , залучівши благодійну установу для допомоги дітям, организувала пожертву різдвяних ялинок 6 родинам українських біженців у Ліндау.
![](https://orthodox-bodensee.de/wp-content/uploads/2022/12/5264972058096420463_121-768x1024.jpg)
![](https://orthodox-bodensee.de/wp-content/uploads/2022/12/5269581803545544071_121-701x1024.jpg)
![](https://orthodox-bodensee.de/wp-content/uploads/2022/12/IMG-20221222-WA0004-768x1024.jpg)
Також ми допомогли в організації закупівель та доставки деякіх вантажів для України – мобільне газове опалення, бензопіли, кемпінгове обладнання, консерви, батарейки, свічки. Це допоможе втриматися цією зимою. Багато міст України внаслідок російскої агресії залишилися без опалення, світла, водопосточання.
![](https://orthodox-bodensee.de/wp-content/uploads/2022/12/20221212_192115-461x1024.jpg)
![](https://orthodox-bodensee.de/wp-content/uploads/2022/12/20221212_191821-768x1024.jpg)
![](https://orthodox-bodensee.de/wp-content/uploads/2022/12/IMG-bdd0d4e25d738422b0470702dd00a61b-V-1024x576.jpg)